Kontakta oss

Örjan Nilsson VD orjan@mapaab.se
Göte Karlsson Marknadskoordinator och Säkerhetsskyddschef gote@mapaab.se
Cecilia Ölander Lundberg Ekonomi cicci@mapaab.se
Ulrika Hammar Serviceledare ulrika.hammar@mapaab.se
Patrik Karlsson Projektledare, Servicetekniker & Installatör patrik@mapaab.se
Carl-Magnus Persson Installatör & Servicetekniker carl-magnus@mapaab.se
Andreas Arvidsson Installatör & Servicetekniker andreas.arvidsson@mapaab.se
Joel Sandin Installatör & Servicetekniker joels@mapaab.se
Feras Msleh Installatör & Servicetekniker feras.msleh@mapaab.se

Mapa Kyl & Värmepumpservice AB
Omloppsvägen 8
372 41 Kallinge

Kontakta oss
Telefon dagtid: 0457 – 209 99
(Tala gärna in ditt meddelande så ringer vi upp)
Beredskap: 0708-62 27 95
E-post: info@mapaab.se
BG: 5495-5737

MAPA Kyl & värmepumpsservice © 2022.