Kontakta oss

Örjan Nilsson VD 0454-566301 orjan@mapaab.se
Göte Karlsson Marknadskoordinator och Säkerhetsskyddschef 0454-566305 gote@mapaab.se
Cecilia Ölander Lundberg Ekonomi 0454-566306 cicci@mapaab.se
Mats Johansson Service och Försäljning 0734-226045 mats@mapaab.se
Patrik Karlsson Installatör, Servicetekniker & Projektledare 0734-226044 patrik@mapaab.se
Stefan Carphagen Installatör & Servicetekniker 0734-226042 stefan@mapaab.se
Tony Rannebjer Installatör & Servicetekniker 0708-15 63 12 tony@mapaab.se
Carl-Magnus Persson Installatör & Servicetekniker carl-magnus@mapaab.se
Joel Sandin Installatör & Servicetekniker joel@mapaab.se
Andreas Arvidsson Installatör & Servicetekniker andreas.arvidsson@mapaab.se
Nicklas Thörngren Installatör & Servicetekniker nicklas.thorngren@mapaab.se

Mapa Kyl & Värmepumpservice AB
Järnbruksvägen 5
372 52 Kallinge

Kontakta oss
Telefon dagtid: 0457 – 209 99
Beredskap: 0708-62 27 95
E-post: info@mapaab.se

MAPA Kyl & värmepumpsservice © 2019.